Új termés: Sűrű crema és telt csokoládés íz
A kávé élő nyersanyag és a végleges íze nagyon sok mindentől függ. Elég, ha eltérő mennyiségű csapadék esik, többet süt a nap, esetleg más változás is történik, ami majd befolyásolja a kávé ízprofilját. Éppen ez történt a Mexico Esmeralda kávéval, melyből a legfrissebb szüret ízben nagyon eltérő az előzőtől.
A Mexico Esmeralda idei szürete megörvendeztet mindenkit, aki az édes csokoládé tónusú telt kávékat szereti minimális savassággal.
A kávé erősen csokoládé ízű, de érezni benne a földimogyoró és a kakaó nyomait is, melyeket a narancs édes tónusai zárnak. A kávé közepesen telt testű, hosszan lecsengő utóízzel, melyet a kávé elfogyasztása után még sokáig érezni fog.
Eszpresszójának gyönyörű cremája van és biztosan bejön majd a cappuccino kedvelőinek is, mivel tejjel kombinálva előtérbe kerülnek az édes karamella nagyon kellemesen tónusai.
Egy szóval: kiváló kávé, amint megissza az első csészét, máris egy újabbra támad gusztusa.
